یو تجارت
رویت گلکسی S7 با پردازنده ی هلیو x20 وx25 مدیاتک در بنچمارک ها

رویت گلکسی S7 با پردازنده ی هلیو x20 وx25 مدیاتک در بنچمارک ها

ویرایش: 1395/1/9
نویسنده: pedram1365

گلکسی اس 7 گوشی پرچمدار سامسونگ است که در دو نسخه‌ی اکسینوس و اسنپدراگون وارد بازار شده. اما به تازگی اطلاعات ثبت شده در پایگاه داده‌ی گیک‌بنچ نشان از وجود نسخه‌ی مجهز به هلیو ایکس 20 و هلیو ایکس 25 ساخت مدیاتک دارد. LPIC نوروز با تخفیف ویژه 
به تازگی نسخه‌ی جدیدی از گلکسی اس ۷ در تست بنچمارک گیک‌بنچ رویت شده که نشان از احتمال وجود نسخه‌ی مجهز به پردازنده‌ی هلیو ایکس ۲۰ و ۲۵ مدیاتک از پرچمدار سامسونگ دارد.

کد این گوشی SM-G930W8 است که در سه نسخه به ثبت رسیده است. G930 مربوط به نسخه‌ی این گوشی است که در کانادا عرضه شده. همان‌طور که می‌بینید این گوشی در سه نسخه‌ی مختلف، دارای پردازنده‌ی هشت هسته‌ای یا ده هسته‌ای مدیاتک است.

این دو نسخه از پردازنده‌های مدیاتک، با نام‌های هلیو ایکس ۲۰ و هلیو ایکس ۲۵ شناخته می‌شوند. هلیو ایکس ۲۵ در واقع نسخه‌ی اورکلاک هلیو ایکس ۲۰ است که توانسته عملکردی مشابه نسخه‌ی اکسینوس ۸۸۹۰ اس ۷ داشته باشد. البته نسخه‌ی مجهز به پردازنده‌ی هلیو ایکس ۲۰ دارای ۳ گیگابایت رم است.

در حال حاضر مشخص نیست که آیا سامسونگ قصد استفاده از پردازنده‌های مدیاتک را دارد یا خیر و روزهای آینده، درستی یا اشتباه بودن این مورد را تعیین خواهند کرد.منبع:

http://www.shahrekhabar.com/science/1459188120594984

امتیاز دهی به مقالهرویت گلکسی S7 با پردازنده ی هلیو x20 وx25 مدیاتک در بنچمارک ها
رویت گلکسی S7 با پردازنده ی هلیو x20 وx25 مدیاتک در بنچمارک ها
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره رویت گلکسی S7 با پردازنده ی هلیو x20 وx25 مدیاتک در بنچمارک ها نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: گلکسی S7 ، پردازنده هلیو ، مدیاتک ، بنچمارک ها ، گوشی ، اکسینوس ، اسنپدراگون ، سامسونگ ، نسخه