یو تجارت

روش وصل كردن ساعت اپل واچ به گوشي های اندرویدی

نویسنده: رجب ایودیک
9 دی 01 ساعت 14:34
5 از 5 (1 رای)
همانطور که در این مطلب آموزش اتصال اپل واچ به گوشی اندروید گفته شد، راهی برای وصل شدن اپل واچ به گوشی شیائومی یا دیگر گوشی‌های اندرویدی وجود ندارد. شما تنها می‌توانید با اتصال ساعت به وای‌فای، از ویژگی‌های پایه‌ای آن استفاده کنید.
روش وصل كردن ساعت اپل واچ به گوشي های اندرویدی

ساعت های Apple watch سال ها است که بهترین ساعت هوشمند دنیا به حساب می آید. اما ساعت های هوشمند دیگری مثل گلکسی واچ 5 نیز هستند که رقبای شایسته ای برای ساعت های apple به شمار می آیند. اما اپل واچ با طراحی منحصر به فرد خود، درست مثل آیفون های اپل، توانسته حتی در میان کاربران اندروید نیز طرفداران زیادی داشته باشد. خیلی از این کاربران دوست دارند از یک اپل واچ با گوشی اندروید خود استفاده کنند. اما آیا اپل واچ به سامسونگ وصل میشود؟

مشاهده

ابتدا اپل واچ را با آیفون خود جفت کنید. این مرحله برای اتصال ساعت به گوشی و دانلود کردن برنامه هایی که در اپل واچ نیاز دارید ضروری است. پیش از روشن کردن ساعت، حتما مطمئن شوید که سیم کارت در آیفون است. سپس آیفون و ساعت را روشن کنید و آن ها را نزدیک به یکدیگر قرار دهید. یک صفحه جفت کردن ظاهر می شود. همچنین می توانید به اپلیکیشن Watch بروید و روی Pair New Watch بزنید.

پس از این که روی Start Pairing بزنید، یک حلقه آبی رنگ روی اپل واچ ظاهر می شود و در آیفون نیز برنامه دوربین باز خواهد شد. نمایاب را درست روی اپل واچ قرار دهید.

سپس کد 6 رقمی که در اپل واچ نشان داده می شود را در آیفون وارد کنید. در صورتی که گزینه Get to Know Your Watch مشاهده کنید، فرایند جفت کردن ساعت و آیفون با موفقیت انجام شده است. حالا هردو را خاموش کنید. از ابزار سیم کارت (یا چیزی مناسب مانند گیره کاغذ) برای خارج کردن سیم کارت از آیفون خود استفاده کنید. سیم کارت آیفون خود را در گوشی اندرویدی خود قرار دهید و سپس آن را روشن کنید. هنگامی که تلفن Android شما روشن شد و به شبکه شرکت مخابراتی متصل شد، اپل واچ را روشن کنید

.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره روش وصل كردن ساعت اپل واچ به گوشي های اندرویدی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب