یو تجارت
در سال 95 شاهد جذب منابع مالی خارجی و سرمایه گذاری در ایران خواهیم بود

در سال 95 شاهد جذب منابع مالی خارجی و سرمایه گذاری در ایران خواهیم بود

ویرایش: 1394/12/20
نویسنده: pedram1365

معاون اول رییس جمهور با بیان اینکه در سال 95 شاهد جذب منابع مالی خارجی و سرمایه گذاری در کشور خواهیم بود گفت: رفت و آمد هیات های خارجی و مذاکرات آنها برای همکاری و سرمایه گذاری در ایران حتماً در سال 95 نتایج مثبت خود را بروز خواهد داد.

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)،اسحاق جهانگیری در مراسم بهره برداری از سد و نیروگاه سیمره از وزارت نیرو به خاطر تلاش های فراوان در جهت تامین نیازها و ارائه خدمات مورد نیاز مردم نظیر آب و برق قدردانی کرد.
وی در ادامه با اشاره به دشواریها و مشکلات سال 94 خاطرنشان کرد: از ابتدا پیش بینی ما این بود که سال 94 سال سختی خواهد بود چرا که یک دوره طولانی رکود تورمی در کشور حاکم بود، رشد اقتصادی منفی بود و تحریم ها نیز تا حد زیادی اثرگذار شده بودو ما به این نتیجه رسیدیم که باید کشور را از این شرایط خارج کنیم.
معاون اول رییس جمهور با اشاره به دستاوردهای دولت یازدهم در کنترل تورم اظهار داشت: کار بزرگی در مهار تورم انجام شد و دولت توانست گام های موثری در این زمینه بردارد.
جهانگیری تورم را مادر همه مشکلات اقتصادی دانست و گفت: متاسفانه ایران با تورم دو رقمی مواجه است و این در حالی است که تنها چند کشور اندک در جهان دارای تورم دو رقمی هستند.منبع:

http://tnews.ir/news/0c5759176694.html

امتیاز دهی به مقالهدر سال 95 شاهد جذب منابع مالی خارجی و سرمایه گذاری در ایران خواهیم بود
در سال 95 شاهد جذب منابع مالی خارجی و سرمایه گذاری در ایران خواهیم بود
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره در سال 95 شاهد جذب منابع مالی خارجی و سرمایه گذاری در ایران خواهیم بود نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: معاون اول رییس جمهور ، منابع مالی ، سرمایه گذاری ، هیات های خارجی ، مذاکرات ، خبرگذاری ، دانشجویان ، اسحاق جهانگیری ، بهره برداری ، دستاوردهای دولت