یو تجارت

سامانه هوشمندسوخت بیهوش می شود

20 اسفند 94 ساعت 12:08
1 از 5 (1 رای)
سامانه هوشمندسوخت بیهوش می شود

به گزارش تابناک یزد ، مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی نیز مانند وزیر نفت معتقد است که با توجه به دستیابی به اهدافی که برای ایجاد سامانه هوشمند سوخت در نظر گرفته شده بود، دیگر نیازی به فعالیت این سامانه در بخش بنزین دیده نمی شود.
ناصر سجادی در گفت وگو با ایسنا، درباره ی نظر وزیر نفت نسبت به لزوم حذف سامانه سوخت در بخش بنزین و تلاش های بخش خصوصی در همین راستا، گفت: ما شرکت مجری طرح هستیم و منتظر اعلام دولت در این موضوع باید بمانیم؛ نه به اراده ما کارت سوخت آمده است و نه به اراده ما برداشته می شود. جایگاه داران نیز نمی توانند خودشان در این مورد عمل کنند.
جلوگیری از قاچاق بنزین، اصلاح سیستم قیمت گذاری و کاهش مصرف سوخت در کشور از جمله اهداف سامانه هوشمند سوخت بوده است که حالا سجادی می گوید به شخصه معتقد است که با رسیدن به این اهداف در حوزه بنزین، دیگر ضرورتی به ادامه ی استفاده از سامانه هوشمند در این بخش دیده نمی شود.
وی افزود: ما اقدام خاصی در این مورد نمی کنیم و دولت باید با توجه به سیاست های کلان و اقتصادی خود، آن را به تصویب برساند.

سامانه هوشمندسوخت بیهوش می شود
منبع:
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره سامانه هوشمندسوخت بیهوش می شود نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: مدیرعامل ، شرکت ملی ، پخش فرآورده های نفتی ، شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ، سامانه هوشمند ، وزیر نفت ، تسویه حساب جایگاه داران ، سیاست های کلان بخش خصوصی ، کاهش مصرف