یو تجارت

راهنمای جابجایی گلدان بزرگ

18 شهریور 00 ساعت 23:30
1 از 5 (1 رای)
حرکت و جابجا کردن گلدان‌های بزرگی که برای گیاهان استفاده می‌شود، کار بسیار سختی است. زمانی که آنها را در مکانی قرار می‌دهیم، برای مدت زمان طولانی آنجا می‌مانند؛ ولی به هر حال گاهی لازم است که آنها را جابجا کنیم و مکان آنها را تغییر دهیم.
راهنمای جابجایی گلدان بزرگ

حرکت و جابجا کردن گلدان های بزرگی که برای گیاهان استفاده می شود، کار بسیار سختی است. زمانی که آنها را در مکانی قرار می دهیم، برای مدت زمان طولانی آنجا می مانند؛ ولی به هر حال گاهی لازم است که آنها را جابجا کنیم و مکان آنها را تغییر دهیم. با توجه به اینکه برخی از این گلدان های زیبا وزن زیادی دارند، باید در موقع انتقال آنها برای جلوگیری از وارد شدن صدمه به خود واطرافمان، مراقبت های لازم را انجام دهیم.در ادامه با یوتجارت همراه شوید ...

محصول: بونسای فیکوس یا انجیر معابد

مراحل جا به جایی گلدان بزرگ:

در ادامه مقاله به این مراحل به همراه تصاویر برای راهنمایی هر چه بهتر می پردازیم.

1- استفاده از غلتاننده:

زمانی که می خواهید برای اولین بار گلدان خود را در مکانی قرار دهید باید خوب فکر کنید و خوب عمل کنید. غلتاننده، چارچوبی است که به چرخ ها وصل شده است. این وسیله اجازه می دهد تا گلدان های بزرگ را برای تمیز کردن و جابجایی حرکت دهید؛ همچنین برای هرس و آبیاری گل های گلدان های بزرگ نیز بسیار کاربردی هستند. استفاده از آن، سرمایه گذاری ارزشمندی است که در ابتدای کار باید انجام شود، بنابراین در این مورد از مراکز پرورش گیاه محل خود پرس و جو کنید و اگر نمی توانید این وسیله را از فروشگاهای محلی تهیه کنید؛ می توانید به صورت آنلاین خریداری کنید. در هنگام خرید حتماً توجه داشته باشید که، قفل چرخ داشته باشند تا چرخ ها را بتوان قفل کرد؛ در غیر این صورت، ممکن است لازم باشد آن را محکم کنید تا در مواقعی که باد شدید می ورزد، از حرکت گلدان جلوگیری شود.


2- استفاده از چرخ دستی:

چرخی را بخرید یا اجاره کنید که عرض کافی برای جاگیری کامل گلدان شما را داشته باشد. چرخ دستی های زیادی در بازار وجود دارد. ترجیحاً به دنبال چرخ دستی باشید که بتواند نسبت به مکانی که می خواهید از آن استفاده کنید کارآیی لازم را داشته باشد.

محصول: بذر پیچک انگلیسی

در موقع خرید یا اجاره حتماً زمین های ناهموار و پله ها یا موانع دیگر را در نظر بگیرید. از بند برای محکم کردن گلدان بروی چرخ دستی استفاده کنید. در وهله اول، برای جابجایی راحت گلدان، حداقل سه نفرفرد قوی و قدرتمند نیاز هست؛ تا بتوانند کمک کنند. قدرت هنگام جابجایی چنین مورد سنگینی حرف اول را می زند.


3- از جعبه مقوایی استفاده کنید:

برای جابجایی گلدان هایی که خیلی سنگین نیستند اما بلند کردن آنها نیز کار آسانی نیست، می توانید جعبه مقوایی را کاملاً بازکنید و زیر گلدان قرار دهید و سپس با کشیدن مقوا، گلدان لیز می خورد ومی توانید با این کار ساده به راحتی گلدان را منتقل کنید. کافی است یک کارتن را کاملاً صاف کنید. آن را زیر گلدان قرار دهید (کمک کنید تا خیلی کوتاه گلدان بلند شود) و اطمینان حاصل کنید که گلدان در وسط مقوا قرار بگیرد. گلدان را با کشیدن مقوا منتقل کنید تا گلدان به مقصد جدید خود برسد. مقوا را بلغزانید تا آن را از زیر گلدان بیرون بکشید. (اگر این کاربرایتان سخت باشد، خیلی راحت مقوار را پاره کنید، زیرا قسمت زیر گلدان در نهایت تجزیه می شود).


4- تمام.

گلدان سنگین و بزرگ شما جابجا شد.


از اینکه در این مقاله با ما همراه بودید از شما بسیار سپاسگزاریم با نظرات ارزشمند خود ما را حمایت کنید .


لطفا از فروشگاه ما دیدن کنید

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره راهنمای جابجایی گلدان بزرگ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب