یو تجارت
انتشار عکس های جدید ازHTC10

انتشار عکس های جدید ازHTC10

ویرایش: 1394/12/16
نویسنده: pedram1365

مدتی است که اخباری پیرامون پرچمدار جدید اچ تی سی منتشر می شود.امروز عکسی از این گوشی که از قرار معلوم به کنفرانس خبری معرفی این گوشی اختصاص دارد،انتشار یافته است.با تک ۲۴ همراه باشید.
اینطور که به نظر می رسد،دیگر پسوند HTC One را در نام این گوشی پرچمدار به کار برده نمی شود و با این وجود،نام این گوشی HTC 10 خواهد بود.اچ تی سی در خصوص این اقدام سخنی نگفته است.در ادامه مطلب،عکس هایی از این گوشی که احتمالا به رندر های خبری این دستگاه مربوط می شود را خواهیم دید.

انگار این عکس ها فقط به کنفرانس های خبری و رندر ها اختضاص ندارد.مشخصات احتمالی این گوشی از این قرار است:گوشی HTC 10 از نمایشگر ۵٫۱۵ اینچی کواد اچ دی(quad HD)  و چیپست اسنپدراگون ۸۲۰ به همراه ۴ گیگابایت رم برخوردار است.دوربین اصلی این گوشی هم ۱۲ مگاپیکسل خواهد بود و از پورت USB نوع C بهره مند است.
گفتنی است که خصوصیات این گوشی هم در گذشته انتشار یافته بود و نمیتوان این ویژگی ها را خبر جدیدی در خصوص این گوشی دانست.احتمال می رود که دوربین این گوشی از تکنولوژی اولترا پیکسل(ultra pixel)بهره برده باشد.چیزی که مشابه آن را در گلکسی اس ۷ و اس۷ اج دیده بودیم.
زمان رونمایی این گوشی از جانب اچ تی سی مشخص نشده است اما بنابر اخبار و شایعات،زمان رونمایی از این گوشی نزدیک است.منبع:

http://tech24.ir

امتیاز دهی به مقالهانتشار عکس های جدید ازHTC10
انتشار عکس های جدید ازHTC10
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره انتشار عکس های جدید ازHTC10 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: اچ تی سی ، HTC ، گوشی ، HTC10 ، نمایشگر ، اچ دی ، دوربین ، تکنولوژی ، مشخصات