یو تجارت

بیم سرویس , متخصص در تعمیر انواع هود و اجاق گاز و لباسشویی

نویسنده: فرشید عباسی
26 دی 98 ساعت 23:24
1 از 5 (1 رای)
بیم سرویس , متخصص در تعمیر انواع هود و اجاق گاز و لباسشویی

تعمیر هود آشپزخانه خود را به ما بسپارید. ما در بیم سرویس به صورت کاملا تخصصی به تعمیر انواع لوازم خانگی، از جمله تعمیرات هود می‌پردازیم. تجربه و تخصص تعمیرکاران بیم سرویس، تضمین ما برای تعمیر درست، اصولی و بر اساس روش‌های استاندارد است. این ویژگی‌ها باعث می‌شود که محصول تعمیر شده توسط بیم سرویس، پس از تعمیر به خوبی کار کرده و از پس وظیفه محوله برآید.

ایرادات متداول هود آشپزخانه

هودهای آشپزخانه انواع گوناگونی دارند؛ اما ویژگی‌ها، ساختار و روش کار آنها تا حدود زیادی به یک‌دیگر شبیه است. هود آشپزخانه در واقع یک دستگاه مکش هوا است؛ که روی اجاق گاز نصب شده و با مکش هوا و بخارات ایجاد شده ناشی از پخت و پز و انتقال آن به بیرون از ساختمان، از بد شدن هوای فضای داخلی آشپزخانه و خانه و پخش شدن بوی غذا جلوگیری می‌کند. در گذشته هودهای آشپزخانه یک وسیله شیک بود که در هر آشپزخانه‌ای پیدا نمی‌شد؛ اما امروزه وجود این وسیله در آشپزخانه هر خانه‌ای تقریبا ضروری و از بدیهیات است. به همین دلیل نیز اهمیت سرویس دهی خوب در زمینه تعمیرات هود بالاتر از گذشته است.

در این میان هودهای آشپزخانه معمولا به دلایل متداولی نیازمند تعمیر می‌شوند. بسیاری از مشتریان ما از صدای بسیار زیاد هود خود گله دارند. در این زمینه بهتر است به این نکته توجه کنید که اساس هودهای آشپزخانه به دلیل ساختار و وظیفه خاص خود (مثل جاروبرقی) ایجاد کننده صدا هستند. بنابراین بهتر است این موضوع را با توجه به افزایش یا کاهش صدا بررسی کنید.
در واقع باید بسنجید که آیا صدای دستگاه شما نسبت به زمان سالم بودن تغییر کرده است یا خیر. اگر تغییر کرده، برای کاهش آن نیازمند بررسی بیشتر هستید. به‌طور معمول علت صدای هود، مناسب نبودن دریچه خروجی هوا و یا لق شدن و به صدا افتادن فن‌های دستگاه است.
مورد دیگری که مورد گلایه بسیاری از افراد است؛ عملکرد ضعیف هود در انجام مکش است. در این شرایط راه‌کار اولیه تمیز کردن اجزای داخلی دستگاه و مسیر عبور هوا است. تعویض فیلترهای هود نیز در این مورد بسیار مهم است.
اگر با وجود این کارها هنوز هم مکش هود شما به میزان عادی بازنگشته است؛ بهتر است برای بررسی فنی‌تر و دقیق‌تر، با ما تماس بگیرید. روشن نشدن دستگاه، یکسره کار کردن، خراب شدن دکمه‌های دیجیتالی لمسی و موارد مشابه، از دیگر مشکلاتی است که در رده‌های بعدی ایرادات متداول این دستگاه قرار دارد.

و اما بخش گاز

انواع اجاق گاز برای محیط‌های مختلف طراحی شده‌اند و هر کدام امکانات مخصوص به خود را دارند. این وسایل اندازه‌های متفاوتی دارند و آنها در انواع تک شعله، دو شعله و چند شعله ساخته می‌شوند. اجاق گازها در انواع خانگی و صنعتی ساخته می‌شوند. اجاق گازهای خانگی نیز انواع مختلفی دارند و به سه مدل، توکار، رومیزی و فردار تقسیم می‌شوند.
انواع توکار باید بر روی سطحی نصب شوند که تحمل وزن غذاهایی که بر روی اجاق قرار داده می‌شوند را داشته باشد. اما اجاق‌های ایستاده فردار بر روی زمین قرار می‌گیرند و باید آنها را تراز کرد. کف آشپزخانه معمولا دارای شیب است و اگر اجاق گاز ایستاده را بدون تراز کردن بر روی آن قرار دهید، آب و روغن درون ظروف غذا به یک سمت متمایل خواهند شد و آشپزی سخت می‌شود. نوع دیگر اجاق گازها، رومیزی هستند و باید آنها را بر روی سطح قرار داد و می‌توان به راحتی انها را جابجا کرد.
انواع اجاق گاز در اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند تا برای کاربردهای مختلف مناسب باشند. حتی می‌توان اجاق گازهای رومیزی با اندازه کوچک را هم در بازار پیدا کرد که دارای یک شعله کوچک هستند.
تمام وسایل گاز سوز باید به ترموکوبل مجهز باشند تا از خطرات نشت گاز جلوگیری شود و انواع اجاق گاز هم از این قاعده مستثنی نیستند. همیشه از سالم بودن ترموکوبل اجاق اطمینان حاصل کنید و در فواصل زمانی مشخصی آن را بررسی کنید و همیشه اجاق گازی را خریداری کنید که ترموکوبل داشته باشد.

تعمیرات تخصصی انواع اجاق گاز با بیم سرویس

متخصصان بیم سرویس در تعمیر انواع اجاق گاز مهارت بالایی دارند و هر نوع اجاق گاز را به بهترین نحو و در کمترین زمان تعمیر خواهند کرد. کارشناسان بیم سرویس با داشتن سابقه در تعمیر مدل‌های مختلف اجاق گاز، تجربه بالایی در تعمیر گاز به دست آورده‌اند.
مهم نیست که اجاق گاز شما از چه برندی است و چه امکاناتی دارد، در صورتی که در زمان تعمیر نیاز به قطعه‌ای باشد، ما آن را با قطعات یدکی مرغوب و باکیفیت، تعمیر خواهیم کرد. تعمیرکاران ما همیشه از قطعات اصلی استفاده می‌کنند تا علاوه بر دوام بالا، عملکرد خوبی هم داشته باشند. به خاطر داشتن شبکه گسترده در نقاط مختلف، کارشناسان ما در کمترین زمان ممکن به محل شما خواهند آمد و در کوتاه‌ترین زمان، اشکالات اجاق گاز شما را برطرف خواهند کرد.

خدمات مختلفی که بیم سرویس ارائه می‌دهد

بیم سرویس تمامی اشکالات در اجاق‌های گاز را برای شما برطرف خواهد کرد. خدمات ارائه شده توسط بیم سرویس به شرح زیر است.
برطرف کردن اشکالات در شعله: شعله اجاق باید به رنگ آبی بسوزد و در صورتی که مقدار گاز و یا هوا مناسب نباشد، شعله به رنگ‌های زرد و نارنجی می‌سوزد. در برخی از مواقع اندازه شعله کم و یا زیاد است که ما آن را برای شما تنظیم خواهیم کرد.
تعمیر جرقه‌زن و ترموستات: در اجاق گازهای جدید، استفاده از جرقه‌زن و ترموستات رایج شده است. یک مدار مخصوص جرقه‌زن در اجاق‌های گاز وجود دارد که کارکرد نامناسب هر قطعه‌ای، اشکالاتی در جرقه‌زن به وجود می‌آورد، ما این اشکالات را با قطعات مرغوب تعمیر خواهیم کرد. ترموستات برای محافظت از نشت گاز امری حیاطی است. در صورتی که این سیستم به درستی کار نکند، در برخی از مواقع شعله روشن نمی‌شود و یا بعد از برداشتن دست، شعله خاموش خواهد شد. در چنین مواقعی اگر فاصله ترموستات با شعله مناسب باشد، باید تمامی قطعات این سیستم بررسی شده و رفع اشکال شود.
اشکالات در تایمر: یکی از امکانات اجاق گازهای جدید، تایمر است که در پخت و پز نقش مهمی می‌تواند داشته باشد. در صورت هرگونه اشکال، ما آن را برای شما تعمیر خواهیم کرد.
با تماس با بیم سرویس در کمترین زمان و با بهترین کیفیت انواع اجاق گاز شما را تعمیر خواهیم کرد.

بیم سرویس , متخصص در تعمیر انواع هود و اجاق گاز و لباسشویی
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بیم سرویس , متخصص در تعمیر انواع هود و اجاق گاز و لباسشویی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تعمییرات منزل ، هود آشپزخانه ، تعمیرات هود ، تعمیرات انواع اجاق گاز ، تعمییرات لباسشویی ، تعمییرات قطعات وسایل خانگی ، تعمیر لوازم خانگی ، تعمیر لوازم آشپزخانه ، سرویس آنی در تهران ، بیم سرویس