یو تجارت

بازاریابی اینترنتی چیست ؟

نویسنده: یو تجارت
20 بهمن 94 ساعت 09:31
1 از 5 (1 رای)
بازاریابی اینترنتی چیست ؟

بازاریابی اینترنتی و یا بازاریابی آنلاین یعنی بازاریابی و فروش مستقیم از طریق وب و ایمیل. بازاریابی اینترنتی به طور معمول نوع پیشرفته بازاریابی سنتی مانند تبلیغات رادیویی، تلویزیونی و روزنامه ای می باشد. تبلیغات اینترنتی نوعی از تبلیغات است که بدلیل ارزان بودن، ماندگاری زیاد و فراگیر بودن آن همزمان با رشد ابزارهای اطلاع رسانی و روابط عمومی جایگاه خاصی را در بین تبلیغاتچی‌ها باز کرده است.

بازاریابی اینترنتی برای اولین بار و به صورت بنر در ۲۷ اکتبر سال ۱۹۹۴ و در سایت هات وایر نمایش داده شد. زمانی که هات وایر متوجه شد که برای تبلیغات می‌بایست فضای محدودی را در نظر گرفت، بنرهای تبلیغاتی بوجود آمدند. در آن زمان ۱۴ طراح تبلیغاتی مبلغی معادل ۳۰،۰۰۰ دلار برای نمایش ۱۲ هفته‌ای تبلیغات خود پرداختند در سال ۱۹۹۵ وب بعنوان رسانه‌ای عمومی پذیرفته شد. شرکت سان میکروسیستم در این سال زبان جاوا را به عموم عرضه کرد. در سال ۱۹۹۶ الدزموبیل۵ اولین اتاق گفتگوی تجاری را راه اندازی نمود.

برخی راه کارها

• راه اندازی پایگاه اینترنتی
• ارسال نامه الکترونیکی
• ایجاد کلوب مشتریان
• درج آگهی تبلیغاتی در اینترنت
• استفاده از دامنه های مفید
• ایجاد نمایشگاه الکترونیکی
• راه اندازی فروشگاه الکترونیکی        


مکان مناسب برای بازاریابی و کسب درآمد برای خودتان را توسط سایت یو تجارت تجربه کنید جهت ثبت نام رایگان به لینک زیر مراجعه کنید:

                                                           باز نشر در سایت یو تجارت

بازاریابی اینترنتی چیست ؟
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بازاریابی اینترنتی چیست ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: بازاریابی اینترنتی ، بازاریابی آنلاین ، فروش مستقیم ، ایمیل ، بازاریابی سنتی ، تلویزیون ، نامه الکترونیکی ، فروشگاه الکترونیکی