یو تجارت
اطلاعیه تأمین‌اجتماعی درباره آزمون استخدامی

اطلاعیه تأمین‌اجتماعی درباره آزمون استخدامی

ویرایش: 1394/12/12
نویسنده: pedram1365

سازمان تامین اجتماعی با انتشار اطلاعیه‌ای اعلام کرد که اخبار و اطلاعات مرتبط با آزمون استخدامی تنها از طریق سایت رسمی سازمان و سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می‌شود.

به گزارش ایسنا، در ادامه این اطلاعیه آمده است: آزمون استخدامی سازمان تأمین اجتماعی بر اساس روال قانونی و با همکاری سازمان سنجش آموزش کشور برگزار خواهد شد و هیچ سایت و مرجع دیگری در برگزاری این آزمون نقشی نخواهد داشت.

ثبت نام کنندگان و متقاضیان استخدام در سازمان تأمین اجتماعی اطلاعات و اخبار مورد نیاز را تنها از طریق سایت رسمی سازمان به نشانی tamin.ir و سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org دریافت کنند.

به داوطلبان محترم توصیه می‌شود به شایعه پراکنی‌ها و اطلاعات نادرستی که به منظور سوء استفاده مالی از داوطلبان با ادعای ارائه سوالات و یا اعلام اخبار خاص در مورد آزمون استخدامی انجام می‌شود، توجه نکنند.

منابع آزمون استخدامی تأمین اجتماعی نیز همانگونه که در اطلاعیه‌های قبلی اعلام شده بود دروس تخصصی هر رشته و همچنین جزوه آشنایی اجمالی با سازمان تأمین اجتماعی خواهد بود که در سایت رسمی سازمان تأمین اجتماعی در دسترس قرار دارد.منبع:

http://www.newsum.ir/news/7710554631/

امتیاز دهی به مقالهاطلاعیه تأمین‌اجتماعی درباره آزمون استخدامی
اطلاعیه تأمین‌اجتماعی درباره آزمون استخدامی
نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره اطلاعیه تأمین‌اجتماعی درباره آزمون استخدامی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ازمون ، استخدام ، تامین اجتماعی ، اطلاعیه ، فرم استخدامی ، کارمند ، نمونه سوالات ، کارورفاه