یو تجارت

واکنش مهدوی کیا به سرپرستی در فدراسیون فوتبال

11 بهمن 94 ساعت 19:38
1 از 5 (1 رای)
واکنش مهدوی کیا به سرپرستی در فدراسیون فوتبال

؛ هادی مهدوی کیا  درباره اینکه گفته می شود مسئولین استقلال درباره فاتون توسکی با برادرش (مهدی مهدوی کیا) تماس گرفته اند اظهار داشت: واقعیت این است که مسئولین استقلال به طور مستقیم با مهدی صحبتی انجام ندادند. من با آقای خدایی که مسئولیت البسه ورزشی 361 را بر عهده دارد از قبل در رابطه بودم. او که مدیر اجرایی باشگاه استقلال هم است با من تماس گرفت و تصورم این بود که می خواهد بر سر لباس های ورزشی با من صحبت کند اما درباره توسکی پرسید و خواست که از مهدی بپرسم او چطور بازیکنی است.

وی ادامه داد: من اصلا توسکی را نمی شناختم. وقتی ماجرا را با مهدی مطرح کردم فکر می کردم او ظرف ماه های گذشته مثلا در هامبورگ حضور داشته که استقلالی ها فکر می کنند توسکی را می شناسند. برادرم به من گفت با توسکی 9 سال پیش همبازی بوده و اصلا عقلانی نیست درباره این بازیکن نظری بدهد.

هافبک سابق پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا خودش هم مشاوره ای درباره توسکی به استقلالی ها نداده خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان چنین کاری نه از سوی من و نه از سوی برادرم انجام نشده است. مگر مهدی دلال است که درباره یک بازیکن نظری بدهد؟

هادی مهدوی کیا درباره اینکه گفته می شود احتمال دارد برادرش سرپرست فدراسیون فوتبال شود بیان داشت: از این صحبت ها پیرامون مهدی زیاد است. خبرهای عجیبی که نمی تواند درست باشد. با شناختی که من از او دارم هیچ وقت حاضر نمی شود برای یک ماه سرپرست فدراسیون فوتبال شود. او حتی قبل از اینکه به هامبورگ برگردد و در تیم های پایه این تیم مربیگری کند چند پیشنهاد برای مربیگری در ایران داشت اما این پیشنهادها را قبول نکرد. نظرش این بود که باید مربیگری را اصولی جلو ببرد. خبر سرپرستی اش هم بسیار عجیب است.

وی درباره فعالیت های آکادمی کیا تاکید کرد: کارمان را در آکادمی جلو می بریم. بازیکنان خیلی خوبی را شناسایی کرده ایم و همین حالا به جرات می گویم نزدیک به پنجاه بازیکن 12،13 ساله در آکادمی حضور دارند که نسبت به سن شان سطح بالا فوتبال بازی می کنند. بسیار به آینده خوش بین هستیم و امیدوارم هدفی که برای خودمان و این نفرات ترسیم کرده ایم در آینده محقق شود.

بازیکن سابق پرسپولیس با اشاره به محو شدن ناگهانی یادگار رستمی پسربچه ای که با گلزنی هایش در تورنمنت های فراقاره ای خیلی ها را متعجب کرد گفت: یادگار همچنان روز گذشته به فوتبالش در آکادمی کیا ادامه می دهد. او پسر خیلی خوبی است و مانند تمام بازیکنان آکادمی ما کارش را دنبال می کند. انشاالله آینده خوبی در انتظار این نفرات خواهد بود.

مهدوی کیا در پایان درباره شرایط تیم پرسپولیس افزود: خاندان مهدوی کیا همه پرسپولیسی هستند و طبیعی است که ریز به ریز نتایج این تیم را دنبال می کنم. از حضور برانکو در پرسپولیس بسیار خوشحال هستم. چراکه تیم شرایط خوبی پیدا کرده و همه ما امیدوار هستیم که به روزهای اوج خود برگردد. مدت ها بود پرسپولیس شرایط خوبی نداشت اما الان خوشبختانه تیم رو به بهبود است.

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره واکنش مهدوی کیا به سرپرستی در فدراسیون فوتبال نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: ورزش ، سرپرستی ، فوتبال ، فدراسیون ، تیم ، بازی ، مسابقات