یو تجارت

روش های ساده برای جذابیت بیشتر

نویسنده: فایل می
28 آبان 94 ساعت 16:35
1 از 5 (1 رای)
روش های ساده برای جذابیت بیشتر
جذابیت بیشتر با ساده ترین روش ها +عکس

روش های ساده برای جذابیت بیشتر

بسیاری از خانوم ها همیشه در تلاش هستند که در مهمانی ها و مجالس جذاب و زیبا به نظر برسند. به یاد داشته باشیم این امر می تواند با رعایت نکات کلیدی زیبایی به سادگی صورت پذیرد، اگر به دنبال راه هایی هستید که به سرعت جذاب و خوش تیپ شوید باید نکاتی را یاد بگیرید و حتما این نکات مهم را رعایت کنید.

تضاد رنگی

اگر رنگ مانیکور ناخن هایتان را با رنگ لباسهایتان یک رنگ نباشد بهتر است. در هماهنگی انتخاب رنگ لباس یا رنگ ناخن ها از تضاد های رنگی استفاده کنید، به طور مثال رنگ قرمز را با رنگ سبز هماهنگ کنید، رنگ صورتی را با خاکستری و…(برای اطلاع از ترکیبهای عالی رنگی که در کنار هم کنتراست های متضاد و تنالیته ای را دارا هستند می بایست در فرصت مناسب مقاله ای مفصل را به شما عزیزان عرضه کنیم )تمامی لباس های خود را متضاد رنگ آکساسوارتان انتخاب کنید مطمئنا جذاب تر خواهید شد.

لک های روی صورت

اگر صورت شما دارای آکنه و جوش می باشد متاسفانه باید بگوییم حتما جذابیت شما را از بین خواهد برد و می بایست برای آن فکری کرد. بنابراین باید به کمک یک ماسک زرد رنگ یا سایه های زرد رنگ ابتدا روی جوش های خود را بپوشانید و سپس کرم پودر بزنید تا جوش هایتان کاملا محو شود و در این صورت کمترین نمود را در زیر پوستتان از جوشها خواهید داشت و جذابیت بیشتری پیدا می کنید

آرایش چشم گیرا

برای مهمانی ها و مراسم های شبانه از آرایش چشم دودی استفاده کنید(مانند یک گربه پر انرژی و جذاب می شوید) بالا و پایین پلک هایتان را سایه ی دودی بزنید و مژه هایتان را با ریمل مشکی برس بکشید این آرایش چشم جذابتان می کند برای انجام مراحل صحیح این آرایش مراجعه کنید به شماره های پیشین مجله گل گیس.

طرز صحیح رژگونه زدن

برای رژ گونه زدن برس رژ گونه ی خود را به حالت کروی در جهت خط موی پیشانی از روی گونه ها به سمت انتهای چشم ها بکشید ، این مدل رژ گونه زدن به شما کمک می کند تا جذاب تر باشید برای انجام مراحل صحیح این آرایش به شماره های پیشین مجله گل گیس مراجعه کنید.

استفاده از براق کننده ها

استفاده از سایه های براق کننده روی رژگونه و برق لب ها روی رژ لب و همچنین استفاده از براق کننده های پودری روی پیشانی صورت شما را بشاش ترو بسیار جذاب می کند.

مدل های موی سال

موهایتان را با یکی از جدیدترین کوتاهی های سال هم مدل کنید تا جذابیت صورتتان تکمیل شود برای اطلاع از مدل های جدید بهاری مراجعه کنید به مطلب مدل های موی بهاری در شماره های پیشین مجله.

روشن کننده های مایع

مقداری روشن کننده ی مایع را روی پوست خود اسپری کنید تا بدنی جذاب داشته باشید استفاده از اسپری های طلایی و نقره ای بیشتر توصیه می شود رنگ طلایی اشرافیت را در ذهن بیننده القا می کند و رنگ نقره ای القا کننده جذابیت مدرن گونه خواهد بود.

عطر به یاد ماندنی

مقداری از عطر تان را به کف دست خود بزنید تا زمانی که با دیگران دست می دهید آن ها از بوی خوش، دست هایتان لذت ببرند از برند های معتبر استفاده کنید. همیشه افراد در برخورد اول با شما یک برداشت اولیه دارند و می بایست این برداشت اولیه تا حد امکان تاثیر گذارتر باشد.

استفاده از کرم های مخصوص ترک پا

پاشنه های پاهایتان را در حمام با سنگ پا بشویید و از کرم های مخصوص ترک پاشنه ی پا استفاده کنید. زیرا صاف بودن کف پاها تاثیر زیادی در جذابیت شمادارد.

منبع:جادوی کلمات
بازنشر : یوتجارت

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره روش های ساده برای جذابیت بیشتر نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: روش های ساده برای جذابیت بیشتر ، جذابیت ، زیبایی ، صورت ، ارایش ، آرایش کردن ، راهنما ، اموزش ، آموزش خود آرایی ، خود آرایی