یو تجارت

7 راه تضمینی برای محبوبیت برند شما

نویسنده: فاطمه رضایی
16 دی 94 ساعت 23:20
1 از 5 (1 رای)
7 راه تضمینی برای محبوبیت برند شما

شما باید بر فاکتورهایی برای دوست داشته شدن شغل خود کنترل داشته باشید. بیایید به هفت راه تضمینی ممکن که احتمال زیادشدن طرفداران برند شما را افزایش می‌دهد نگاهی بیندازیم.


7 راه تضمینی برای محبوبیت برند شما

تأثیر اولیه‌ی خوبی برجا بگذارید

محبوبیت برند

هیچ‌گاه شما فرصت دومی برای ایجاد اولین تأثیر در فرد را ندارید. هفت ثانیه‌ی ابتدای برخورد در هردو ملاقات های رودررو و بر پایه‌ی وب بسیار اهمیت دارد. بدون یک تأثیر اولیه‌ی مثبت هیچ یک از مهارت‌های طبیعی یا آموختنی شما برای محبوبیت شغلتان تأثیرگذار نخواهند بود.

از کار کردن با شما شاد باشند

محبوبیت برند

همه‌ی سرمایه‌گذاران دوست دارند در پایان روز سرمایه‌ی آن‌ها بازگردد. مشتریان از شما راهنمایی می‌خواهند تا نیازها و علایقشان را تأمین کرده و آن‌ها را راضی کنید. با این وجود آن‌ها دوست دارند با کسانی کارکنند که در تجارت خود  پرشور بوده و از بودن با آن‌ها  لذت ببرند.

مشتریان خود را با نامشان خوش‌آمد گویی کنید

محبوبیت برند

هیچ‌گاه قدرت دانستن نام مشتریان خود را دست کم نگیرید. این کار تأثیر زیادی در تجارت سرویس‌دهندگان و کارآفرینان آنلاین دارد. شما با به یاد سپردن اسامی سخت شانس خود را بیشتر خواهید کرد زیرا دیگران تلاش شما برای برقراری ارتباط با آن‌ها را تشخیص داده و قدردانی می‌کنند.

قابل‌اعتماد و پاسخگو باشید

محبوبیت برند

مردم باید بدانند شما فروشنده‌ای قابل‌اعتماد هستید و در هر زمان گزینه‌ای ممکن برای آن‌ها دارید. شما باید بتوانید بدون افت کاری و تأثیری در تجارت، فراز و نشیب‌های زندگی شخصی خود را مدیریت کنید.

با آن‌ها خالصانه برخورد کنید

محبوبیت برند

شما باید به دیگران علاقه‌تان را نشان دهید، چه مشتری جدید و متوسط باشند چه از مشتریان قدیمی ثروتمند. نشان دهید شما با شرایط آن‌ها همدردی کرده و به دنبال علایقشان هستید – حتی علایقی که فراتر از محدوده‌ی مالی شما هستند. شما با دادن اعتمادبه‌نفس و گرفتن تصمیمات خوب از سمت آن‌ها اعتمادشان را جلب خواهید کرد.

شنونده‌ی خوبی باشید

محبوبیت برند

گوش دادن مهارت تجاری ای است که مانند ندارد، گوش دادن مشخص می‌کند چگونه شما سناریوهای مختلف را می‌توانید جذب کرده و در شرایط دشوار و خاص همچنان بمانید. در شرایط آنلاین گوش دادن همان پاسخ به ایمیل‌های مشتریان، تعاملات درون شبکه و یا پاسخ به درخواست مشتری ز طریق پورتال تجاری‌تان خواهد بود.

سؤالات درست بپرسید

محبوبیت برند

پرسیدن سؤالات درست در کنار گوش دادن پیش می رود. سؤالات مناسب به مشتری شما نشان می‌دهد شما مشکلات او را یادداشت‌برداری کرده و فعالانه به دنبال یافتن راهی برای حل مشکلات هستید. در نتیجه شما اطلاعات لازمی را خواهید داشت که از طریق آن بتوانید فرد را با راهی مرتبط کنید که برای او موثر باشد.

   

7 راه تضمینی برای محبوبیت برند شما
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره 7 راه تضمینی برای محبوبیت برند شما نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تاثیرخوب ، کارکردن ، شادمانی ، مشتریان ، خوش امدگویی ، قابل اعتماد ، شنونده خوب