یو تجارت

آیفون Ferrari سال آینده عرضه خواهد شد

نویسنده: فایل می
4 دی 95 ساعت 22:13
1 از 5 (1 رای)
آیفون Ferrari سال آینده عرضه خواهد شد

طبق اخباری که در کشور چین درباره ساخت آیفون های شرکت اپل لو رفته است،مدل جدیدی قرار است که رونمایی گردد. براساس اطلاعات لو رفته از منابع چینی، شرکت اپل برای سال آینده سه مدل آیفون در دست ساخت دارد. این سه مدل فعلا با شماره مدل‌های D20، D21 و D22 در دست ساخت هستند.

دو مدل اول به احتمال زیاد آیفون ۷s و آیفون ۷s پلاس خواهند بود و مدل سوم هم همان گوشی خواهد بود که صفحه نمایش OLED دارد و دکمه‌ی خانه روی آن قرار نگرفته است. حالا مشخص شده که مدل سوم با اسم رمز «فراری» (Ferrari) در حال ساخت است.
آیفون Ferrari سال آینده عرضه خواهد شد

در این اطلاعات گفته شده آیفونی که با اسم رمز فراری در حال ساخت است از یک برد اصلی تشکیل نشده و دو عدد برد اصلی دارد که به وسیله‌ی یک کابل به یکدیگر متصل شده‌اند. برد اول شامل سخت افزار اصلی این گوشی مانند تراشه‌ی A11‌ و فلش NAND می‌شود. روی برد دوم هم قابلیت‌های

مخابراتی گوشی قرار گرفته است. همچنین مشخص شده که محل قرار گرفتن سیم‌کارت هم تغییر کرده و به زیر محل قرار گرفتن دکمه‌ی خانه انتقال پیدا کرده است. این ویژگی باعث می‌شود که فضای بیشتری برای قرار دادن قطعات جدید روی گوشی به وجود بیاید.

منبع: رسانه جادوی کلمات

بازنشر در  مجله یو  تجارت

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره آیفون Ferrari سال آینده عرضه خواهد شد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: آیفون Ferrari سال آینده عرضه خواهد شد ، آیفون ، عکس آیفون ، Ferrari ، خرید Ferrari ، عکس ، قیمت موبایل ، خرید موبایل ، سایت موبایل