یو تجارت

بهترین تبلت های سال 2016

2 دی 95 ساعت 14:09
1 از 5 (1 رای)
بهترین تبلت های سال 2016
با وجود رونق گرفتن استفاده از تبلت‌ها و پیشرفت‌هایی که کمپانی‌های مختلف در این بخش داشته‌اند، بازار تبلت‌ها رو به افول است و تولیدکنندگان نسبت به گذشته رغبت کمتری برای تولید تبلت دارند. اما هنوز تنور این بخش از بازار داغ است و مدل‌های جدیدی که معرفی می‌شوند، جذابیت خاص خودشان را دارند.
با اینکه گزینه‌های زیادی در بخش تبلت‌ها پیش روی شما نیست، اما کمپانی‌های مختلف تلاش کرده‌اند با نوآوری‌های خود و اضافه‌کردن کیبورد، مشتریان بیشتری به سمت محصولاتشان جذب کنند. در ادامه به معرفی بهترین تبلت‌های سال ۲۰۱۶ می‌پردازیم.
آیپد پرو 9.7 اینچی اپل
آیپد پرو 9.7 اینچی اپل
محصولات اپل نه‌تنها طرفداران زیاد دارند بلکه همیشه جزو بهترین‌ها هستند. کیفیت ساخت خوب، امکانات فوق‌العاده، نوآوری، پشتیبانی نرم‌افزاری و بهره‌گیری از بهترین سخت‌افزار باعث می‌شود همیشه خریداران زیادی برای محصولات اپل صف بکشند.
کوپرتینونشین‌ها تا امروز تبلت‌های مختلفی چون آیپد، آیپد ایر، آیپد مینی و آیپد پرو را وارد بازار کرده‌اند. آیپد پرو اپل همچون پیکسل سی گوگل برای رقابت مستقیم با سرفیس پرو مایکروسافت طراحی شده است. نسخه‌ی اصلی آیپد پرو در ابتدا با نمایشگر ۱۲.۹ اینچی عرضه شد. اما بلافاصله اپل تصمیم گرفت تمامی امکانات و جذابیت‌های تبلت ۱۲.۹ اینچی خود را در نسخه‌ای کوچک‌تر با صفحه نمایش ۹.۷ اینچ قرار دهد. البته نسخه‌ی ۹.۷ اینچی نسبت به نسل اول بهبودهایی دارد.
آیپد پرو 9.7 اینچی اپل عملکرد سریع‌تری دارد، دوربین آن بهتر و از نظر نرم‌افزاری نیز بهینه‌تر شده است. ضمن اینکه امکان خرید این تبلت دوست‌داشتنی در رنگ صورتی وجود دارد.
سرفیس پرو 4 مایکروسافت
سرفیس پرو 4
مایکروسافت با معرفی نسل‌های جدید تبلت سرفیس پرو به‌خوبی بلوغ و نبوغ خود را به رخ رقبا می‌کشد. سرفیس پرو 4 را باید همچنان پادشاه تبلت‌ پی‌سی‌های ویندوزی بدانیم که با مشخصات فنی و قیمت مختلف روانه‌ی بازار شده است تا فاصله‌ی میان تبلت‌ها و لپ‌تاپ‌ها را کاهش دهد.
بهترین تبلت های سال 2016
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره بهترین تبلت های سال 2016 نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: تبلت ، کمپانی ، مدل های جدید ، ایپد پرو 9.7 اینچی اپل ، نواوری ، امکانات ، پشتیبانی ، آیپد ایر ، آیپد مینی ، سرفیس پرو 4 ، مایکروسافت ، پی سی های ویندوزی ، نرم افزار ، عملکرد