یو تجارت

گلکسی نوت 7 همچنان از ال جی وی 20 و وان پلاس 3 تی کاربران بیشتری دارد

30 آذر 95 ساعت 13:08
1 از 5 (1 رای)
گلکسی نوت 7 همچنان از ال جی وی 20 و وان پلاس 3 تی کاربران بیشتری دارد
موسسه تحقیقاتی Apteligent به‌تازگی آماری در مورد تعداد کاربران فعال گوشی‌های هوشمند ارائه کرده است که نشان می‌دهد گلکسی نوت ۷ با وجود قطع تولید و مشکلات عدیده‌ای که داشت، همچنان کاربران وفاداری دارد و حتی تعداد آن‌ها از کاربران گوشی‌هایی مانند وان پلاس ۳ تی و ال‌جی وی ۲۰۰ نیز بیشتر است.
البته برخی گوشی‌های هوشمند مانند اکسپریا ایکس زد و پیکسل ایکس‌ال گوگل، کاربران فعال بیشتری در مقایسه با فبلت ناکام سامسونگ دارند. البته در نظر داشته باشید؛ این گزارش، گوشی‌های هوشمندی را در نظر گرفته است که در نیمه‌ی دوم سال ۲۰۱۶ معرفی شده‌اند و احتمالا گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج که در نیمه‌ی اول سال معرفی شده‌اند، عملکرد بسیار بهتری خواهند داشت. همچنین گوشی‌هایی مانند ال‌جی وی ۲۰ که در حال حاضر در بازارهای محدودی عرضه شده‌اند، بدون شک با  عرضه‌ی جهانی و گسترده سهم بیشتری از بازار کسب خواهند کرد.
به نظر می‌رسد با اینکه سامسونگ تلاش بسیاری برای جمع‌آوری گلکسی نوت ۷ از بازار کرده است، اما برخی طرفداران سرسخت این گوشی همچنان معتقد هستند که نوت ۷ مشکلی برای آن‌ها محسوب نمی‌شود و همچنان می‌توانند از آن استفاده کنند. البته با توجه به اینکه سامسونگ مشکل باتری گلکسی نوت ۷ را شناسایی کرده است، احتمال دارد اعلام عمومی افراد بیشتری را به تحویل گوشی ترغیب کند.
گلکسی نوت 7 همچنان از ال جی وی 20 و وان پلاس 3 تی کاربران بیشتری دارد
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره گلکسی نوت 7 همچنان از ال جی وی 20 و وان پلاس 3 تی کاربران بیشتری دارد نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: موسسه تحقیقاتی ، گوشی های ، هوشمند ، گلکسی نوت 7 ، وان پلاس 3 تی ، ال جی وی 200 ، اکسپریا ایکس زد ، گلکسی اس 7 ، عملکرد ، گوشی ، سامسونگ ، عرضه جهانی