یو تجارت

شش استاد ایرانی در فهرست یک صدم درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفتند

نویسنده: میلاد مقدسی
26 مهر 95 ساعت 15:11
1 از 5 (1 رای)
شش استاد ایرانی در فهرست یک صدم درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفتند
وزیر علوم در جلسه شورای معاونان اعلام کرد که شش استاد دانشگاه های کشورمان در فهرست دانشمندان یک صدم درصد برترجهان قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، دکتر محمد فرهادی ، وزیر علوم ، تحقیقات و فناوری گزارشی از آخرین اطلاعات منتشر شده در سایت وب آو ساینس ارائه کرد و گفت: با توجه به بروز رسانی سایت آی اس آی تعداد دانشمندان یک صدم درصد جهان مشخص شدند و نام شش نفر از ایران هم در فهرست  یک صدم  درصد برتر جهان به چشم می خورد.
وزیر علوم افزود: تا سال قبل تعداد دانشمندان کشورمان در این فهرست 5 نفر بود که امسال به شش نفر افزایش یافته است.
دکتر دهقان از دانشگاه  صنعتی امیر کبیر ، دکتر گنجی از دانشگاه صنعتی بابل ، دکتر شیخ الاسلامی از دانشگاه صنعتی بابل ، دکتر رضا پور از دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ، دکتر عباسبندی از دانشگاه  بین المللی امام خمینی و دکتر نیکنام از دانشگاه صنعتی شیراز شش استاد برتر ایرانی از فهرست دانشمندان پر استناد جهان هستند.
گفتنی است فهرست یک صدم درصد دانشمندان برتر جهان توسط پایگاه استنادی وب آوساینس استخراج می شود و این در حالی است که فهرست دانشمندان یک درصد برتر جهان توسط پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) استخراج شده و تعداد دانشمندان ایرانی یک درصد برتر جهان را 229 نفر اعلام کرده است.
منبع: www.msrt.ir وزارت علوم وتحقیقات
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره شش استاد ایرانی در فهرست یک صدم درصد دانشمندان برتر جهان قرار گرفتند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: 6 نفر ، استاد ایرانی ، 6 دانشگاه ، دانشمند برتر ، یک صدم در صد ، جهان ، جهان اسلام ،