یو تجارت

نکاتی ضروری درباره فروش حضوری

نویسنده: یو تجارت
25 مهر 95 ساعت 09:15
1 از 5 (1 رای)
نکاتی ضروری درباره فروش حضوری

1- آیا قبل از فروش در صورت امکان درباره مشتری تحقیق کرده‌اید؟ اگر می‌دانید با چه کسی قرار است صحبت کنید آیا در اینترنت درباره او جستجو کرده‌اید تا اطلاعاتی کلی به دست آورید.

2- اگر شما مراجعه می‌کنید طوری برنامه‌ریزی کنید که دقیقا راس ساعت مقرر در محل حاضر باشید. حتی بهتر است چند دقیقه زودتر برسید و منتظر بمانید تا در آرامش بیشتری باشید.

3- به محض دیدن مشتری احتمالی آیا یخ‌شکنی می‌کنید؟ یخ‌شکنی همان ایجاد ذهنیت خوب اولیه و به وجود آوردن حس خوب در طرف مقابل است. برای یخ‌شکنی بهتر است لبخند بزنید و در ابتدای صحبت به موضوعی غیرکاری اشاره کنید. مثلا درباره خود مشتری صحبت کنید.

4- آیا قبل از هرگونه صحبت درباره محصولات یا خدمات خود، خریدار را معاینه می‌کنید؟ معاینه همان پرسیدن سوالات مناسب است. با پرسیدن سوالات کافی، از شرایط خریدار کاملا آگاه شوید و قبل از این کار هیچگاه توضیحی درباره محصولات خود ندهید.

اگر مطالب ما مورد پسند شما واقع شده میتوانید این مطالب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی با یک کلیک به اشتراک بگذارید چهت استفاده به پایین همین صحفه مراجعه کنید با تشکر.

مجله اینترنتی و آموزشی پورتال یو تجارت

منبع: www.Youtejarat.com
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره نکاتی ضروری درباره فروش حضوری نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: فروش ، فروش حضوری ، افزایش فروش ، آموزش فروش ، تکنیک فروش ، آموزش قدم به قدم ، تکنیک فروش ، نوابغ فروش ، ویژگیهای فروشندگان ، آزمون فروش