یو تجارت

یکی دیگر از قوانین طلایی فروش

نویسنده: یو تجارت
26 مرداد 95 ساعت 18:34
1 از 5 (1 رای)
یکی دیگر از قوانین طلایی فروش

**عشق به فروش***

به تمام عاشقان فروش
اخیرا یکی از فروشندگان بسیار موفق در مصاحبه ای اعلام کرده است که : عشق به کار فروش، پیش‌نیاز اولیه‌ی این شغل است. تعداد زیادی از فروشندگان، به این دلیل وارد حوزه‌ی فروش شده‌اند که شغل دیگری در دسترس آنها نبوده‌ است. انتخاب شغل هم چیزی شبیه ازدواج است! دوست نداشتن را به امید عادت کردن، نپذیرید. بزرگترین فروشندگان و موفق‌ترین آنها در سراسر جهان، کسانی بوده‌اند که از فروش لذت می‌برده‌اند. نه اینکه به این شغل عادت کرده باشند. عشق به فروش زمانی شکل می‌گیرد که باور داشته باشیم این شغل ضروری‌ترین شغل جهان است و نه یک شغل زائد. اینکه همان کسانی که ژست می‌گیرند و با لباس تمیز در آزمایشگاههای تخصصی می‌نشینند و احساس می‌کنند هر شغل دیگری غیر از شغل‌های کاملاً علمی آنها، یک شغل غیرضروری است، زندگی شخصی و شغلی و خواب وخورد و خوراکشان، وابسته به تلاش و همت و مهارت و انگیزه‌ی فروشندگان دارد. و به خاطر داشته باشیم که فروشنده‌ای که رفع نیاز های مشتری برایش مهم باشد، همیشه محبوب است. لذا اگر قصد دارید مسیر شغلی خود را در بلندمدت در حوزه‌ی فروش حفظ کنید و پیشرفت‌های جدی در این حوزه – که از بسیاری حوزه‌های دیگر بسیار بزرگ‌تر و جذاب‌تر است – را تجربه کنید، علاقه به خدمت به دیگران، باید یکی از علاقه‌های جدی شخصی و شغلی شما باشد. فروشندگانی که لذت و رضایت دیگران برایشان مهم است، به تدریج حتی از کلمات متفاوتی استفاده می‌کنند. الگوی رفتاری آنها و علائم غیرکلامی آنها تغییر می‌کند.در رفتار و حضور آنها کاریزما شکل می‌گیرد و رشد می‌کند و برند قدرتمندی برای آنها ساخته می‌شود. به تدریج که شما رشد می‌کنید و به مراتب بالاتر در سلسله مراتب فروش می‌رسید، عملاً باید برند شما برای شما بفروشد و سهم خود شما و تلاش مستقیم شما برای فروش کمتر شود. اگر در طول زمان هنوز به اندازه‌ی روز اول برای فروش یک محصول یا خدمت تلاش می‌کنید و وقت می‌گذارید، شاید لازم باشد ارتباط خودتان را با مشتریانتان بازنگری کنید. لذا وقتی ما از فروشنده حرفه‌ای که عاشق فروش است صحبت می‌کنیم از کسی صحبت می‌کنیم که بیشترین سهم در موفقیتش را از توانمندی خود به دست می‌آورد و نگران تغییر یک مدیر یا یک قانون یا قیمت و عوارض یک قلم کالا یا پایان مدت قرارداد خود نیست.

اگر مطالب ما مورد پسند شما واقع شده میتوانید این مطالب را با دوستان خود در شبکه های اجتماعی با یک کلیک به اشتراک بگذارید چهت استفاده به پایین همین صحفه مراجعه کنید با تشکر.

مجله اینترنتی و بیزینسی پورتال یو تجارت

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره یکی دیگر از قوانین طلایی فروش نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: فروش ، افزایش فروش ، آموزش فروش ، تکنیک فروش ، آموزش قدم به قدم ، تکنیک فروش ، فروشگاه اینترنتی ، عشق ، عشق به فروش ، علاقه به کار ، عشق به کار