یو تجارت

اثر کرفس دردرمان دیابت

نویسنده: معصومه ثانی
22 مرداد 95 ساعت 01:12
1 از 5 (1 رای)
اثر کرفس دردرمان دیابت

دیابت در گروه بیماری های متابولیک قرار دارد که در آن سطح قند خون  فرد بالا می رود، در این هنگام بدن انسولین کافی تولید نمی کند.
درمان قطعی برای درمان دیابت وجود ندارد، اما این بیماری را می توان بابرخی روش های درمانی کنترل کرد.
 بیش از 380 میلیون نفر در سراسر جهان به دیابت مبتلا هستند. بنا به گزارش سازمان بهداشت جهانی، این تعداد تا سال 2030 دو برابر می شود. هر سه دقیقه یک آمریکایی بر اثر دیابت جان خود را از دست می دهد و این بیماری در نهایت باعث نارسایی کلیه، کوری، سکته مغزی، بیماری های قلبی و قطع عضو می شود.
دستور العمل درمان طبیعی دیابت:
300 گرم کرفس
6 عدد لیمو
طرز تهیه:
کرفس ها را شستشو و آن ها را رنده کرده و در یک ظرف لعابی بریزید. لیموها را فشارداده و آب آن را به ظرف اضافه کنید.درب ظرف  را بسته و آن را دریک ظرف بزرگتر که از آب پر شده قرار دهید. سپس ظرف را بر روی حرارت قرار داده و صبر کنید آب به جوش آید، پس از به جوش آمدن آب دمای زیر آن را کم کنید وقتی که کرفس ها پخته شد ظرف را از روی حرارت برداشته و صبر کنید ظرف داخلی و خارجی خنک شود.
در مرحله بعد درب ظرف حاوی کرفس و لیمو را برداشته و آن را در یک ظرف شیشه ای دربسته ریخته و آن را در یخچال نگه داری کنید.
روش مصرف این ترکیب معجزه آسا:
یک قاشق غذاخوری از این مخلوط را نیم ساعت قبل از صبحانه و به مدت 2 ماه مصرف کنید پس از این مدت نتایج شگفت آوری را مشاهده می کنید، از این پس سطح قندخون شما طبیعی باقی می ماند.
اثر کرفس دردرمان دیابت
منبع: mikhaki
امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره اثر کرفس دردرمان دیابت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب
کلمات کلیدی: اثر کرفس دردرمان دیابت ، دیابت وطب سنتی ، درمان دیابت با گیاهان شفابخش ، بیماری های متابولیک ، ییماری های قلبی ، ترکیب معجزه آسای لیمووکرفس ، انسولین