یو تجارت

تبلیغات کجا برم ؟

نویسنده: فایل می
12 آبان 02 ساعت 11:42
5 از 5 (4 رای)
شاید کمی حوصله‌سربر باشد که بخواهیم تعریف تبلیغات را این‌جا بنویسیم و شما را مجبور به خواندن آن کنیم. همه‌ٔ ما می‌دانیم معنی این کلمه چیست و هر روز نمونه‌های جذاب و غیر جذاب زیادی از آن را در اطرافمان می‌بینیم.
تبلیغات کجا برم ؟

تا به حال دقت کرده اید که چقدر با تبلیغات بمباران می شویم؟ همین الان فکر کنید که چند مدل تبلیغات را می شناسید؟ مثلا تبلیغات تلوزیونی، بیلبوردها، SMSهای تبلیغاتی و غیره را حتما تجربه کرده اید. این ها تنها بخشی از انواع تبلیغات هستند و روش هایی وجود دارد که احتمالا تا به حال به آن ها دقت نکرده باشید.

چیزی که خیلی از ما را از این واژه، گریزان کرده است همین تبلیغات غیر جذاب هستند؛ اما بیایید گول این نمونه ها را نخورید و نگذارید شما را از این دنیای رنگارنگ و زیبا دور کنند. چند دقیقه ای وقتتان را به ما بدهید و با این مقاله همراه شوید. شاید نظرتان کمی تغییر کرد.

از آنجایی که هزینه انواع تبلیغات در ایران هر سال بالا می رود، تصمیم گرفتیم تا بهترین روش های تبلیغات و بازاریابی را با هم بررسی کنیم.

معرفی یک سایت پربازدید

یکی از سایت هایی که ما می توانیم به شما معرفی کنیم یوتجارت است یکی از مزیت های مهم این سایت این است که شما هم می توانید تبلیغات خود را در این سایت منتشر کنید و هم از طریق لینکی که این سایت در اختیار شما قرار می دهد به کسب درآمد بپردازید .

یکی دیگر از مزیت های مهم سایت یوتجارت بازدید و رتبه بالای این سایت و ظاهر کاربر پسند آن است که تاثیرات مفیدی آن را پس ثبت آگهی متوجه خواهید شد.

شما می توانید با ورود به سایت یوتجارت از طریق بخش » ثبت نام « در این سایت ثبت نام کنید و پس از آن آگهی خود را در بخش ایستگاه آگهی سایت منتشر کنید .

پس از ثبت نام در سایت وارد بخش ایستگاه آگهی شده و پس از آن در سمت راست بر روی ثبت آگهی که تصویر آن را مشاهده می فرمائید کلیک می کنید.

درج آگهی

یکی از مزیت های دیگر ثبت آگهی انتخاب ستاره برای آن سایت که هرچه ستاره ای بیشتر داشته باشید شانس دیده شدن شما بیشتر خواهد بود.

مزیت بعدی سایت یوتجارت

سایت یوتجارت این دسترسی را برای شما قرارداده است که با ثبت نام سایت در بخش آگهی دهنده در بخش بازاریابی سایت هم می توانید فعالیت کنید و با ساخت وبلاگ که یکی از روش های کسب درآمد است مانند وبلاگی که در ادامه به شما معرفی می کنیم کسب درآمد کنید .


http://nadipoosh.4kia.ir


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید در ادامه منتظر نظرات و سوالات شما هستیم .


باسپاس

امتیاز دهی به مقاله 
ثبت نظر، سوال و ... :
شما می توانید درباره تبلیغات کجا برم ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
ارسال
نظرات (0)
ترتیب